جستجوی افراد در توییتر

حتماً با توییتر آشنایی دارید و لازم نیست که درباره ی ویژگیهای آن صحبت کنیم. اما محاسن توییتر باعث شده که سایت ها و برنامه های بسیاری در کنار آن فعال شوند. امروز نیز یکی دیگر از این سایتهای کمکی را به شما معرفی خواهیم کرد.

twitter-m

بحث امروز ما در مورد چگونگی پیدا کردن افراد در توییتر است. فکر کنم که کاملاً واضح باشد که هدف این مطلب چیست پس نیازی به توضیح اضافه ای نیست. بنابراین یکراست به اصل مطلب می پردازیم. برای یافتن افراد در توییتر چندین سایت مختلف وجود دارد که به شما معرفی خواهیم کرد.

Tweetpz

tweepz

در این سایت شما می توانید با وارد کردن ویژگیهای خاص، شخص مورد نظر خود را بیابید. اما دو چیزی که بیشتر مورد استفاده در این سایت قرار می گیرد. جستجو از طریق مکان (Location) و نام (Name) شخص توییتری می باشد.

TweepSearch

ts

این سایت نیز از جمله سایت های جستجوی افراد در توییتر می باشد. که تا الان ۱۲٫۱ میلیون پروفایل در توییتر را در دیتابیس خود ایندکس کرده است. ویژگیهای جستجو در این سایت نیز مشابه سایت Tweetpz هست منتها تا آنجایی که من فهمیدم گویا این سایت دیتابیس قوی تر دارد و در جستجوی برخی عبارت ها نتایج جستجوی بیشتری را به شما نشان می دهد.

TwitDir

twitdir

این سایت قادر به جستجوی افراد با معیارهای نام کاربری (Username) نام فرد (Name) مکان زندگی (Location) توضیحات (Describtion) و …. می باشد. ولی گویا دیتابیس افراد آن آنچنان قوی نیست.

WeFollow

wefollow

شما می تواند به کمک این سایت مشاهیر دنیا را بیابید. پس اگر به دنبال قهرمان خود هستید این سایت می تواند شما را در یافتنش بسیار کمک کند.

همچنین شما می توانید از سه سایت Twellow, Twubble و Twitterel. برای یافتن دوستان خود کمک بگیرید که عملکردی مشابه سایتهای معرفی شده دارند.

معرفی نویسنده


وبلاگنویس، طراح وب سایت و علاقه مند به مباحث IT ...

۳ نظر برای این مطلب

  1. از راهنمایتون بسیار مچکرم

  2. ok

  3. من ۶ سال است که از عزیزترین فرد زندگیم خبری ندارم، تو را خدا بهم کمک کنید و بگید چطوری می تونم پیداش کنم؟

یک نظر بگذارید