محافظت از رایانه بوسیله ی Anti Malware Toolkit

ویروسها دیگر به تنهایی در دنیای بزرگ کامپیوتر سفر نمی کنند. Malware ها هم وارد شده اند. Malware مجموعه ای از برنامه های بدخواهانه ویروسی است که بطور پایدار با قانون شکنی ویرانگر ، کاربران اینترنت را تهدید می کند.

Malware عنوان جمعی برای شرح برنامه های بدخواهانه است، این برنامه ها شامل ویروسها، Trojans ، Spayware ، Adware ، Rootkits ، Netbots ، Backdoors ، Key-Loggers ، Fraudulent dialer و غیره می باشد. بعضی ها هم شامل Phishing ، Pharming می باشند. با این وجود آیا پرسه زدن در اینترنت امنیت دارد؟

anti_malware

Anti-Malware Toolkit نرم افزاری است که بطور خودکار تمامی برنامه های مورد نیاز یک کاربر را برای مبارزه با Malware ها را دانلود کرده و کامپیوترتان را به بهترین نقطه عملکردش باز می گرداند.
بوسیله ی این برنامه ی بسیار کم حجم و رایگان ، برنامه هایی همچون CCleaner , Spybot S&D , Hijack و… دانلود می شوند که همگی در بهبود وضعیت رایانه ی شما و نابودی برنامه های بد خواه رایانه تان موثر خواهند بود ، علاوه بر این ، برنامه Anti-Malware Toolkit به شما اجازه ی انتخاب برنامه های مورد نظر را داده و شما هر برنامه ای که مایل هستید را می توانید به برنامه های دانلودی اضافه کنید. بعد از این توصیفات فرصت را از دست ندهید …..

دانلود در بخش ادامه مطلب…..

برای اجرای این نرم افزار کم حجم باید به اینترنت متصل شده سپس بروی گزینه ی Download کلیک کرده و بعد از آن منتظر دانلود برنامه های مورد نظر شوید.

بخشی از مطالب بالا برگرفته از مصاحبه اختصاصی سنجای کتکار – مدیر فنی شرکت Quick Heal با مجله ی Chip می باشد.

دانلود نسخه ی اصلی (exe) حجم: ۴۰۰ کیلوبایت

دانلود نسخه ی قابل حمل (zip) حجم: ۶۰ کیلوبایت

معرفی نویسنده


وبلاگنویس، طراح وب سایت و علاقه مند به مباحث IT ...

۵ نظر برای این مطلب

  1. :wink: ایول

  2. ممنون ولی این نرم افزار فلش کار نمی کنه و ارور میده همچنین اون نرم افزار anti malsare toolkit هم کار نمیکنه

  3. محمد جان ، من دانلود کردم و مشکلی هم نبود ، شاید سرور سایت کمی دچار مشکل شده است ، مجدداً سعی کن

  4. […] محافظت از رایانه بوسیله ی Anti Malware Toolkit […]

  5. دستت درد نکنه ممنون که وقتتو برای راهنمائی همنوعات میگذاری

یک نظر بگذارید

شما می بایست وارد شوید برای ارسال یک نظر