چه کسی وارد اتاق شما می شود؟

مسلماً هر کدام از ما اسراری یا اشیایی داریم و مایل نیستیم که دیگران از آن باخبر باشند. حال اگر محافظت از این اشیاء طبقه بندی شده برای شما خیلی مهم است، این مطلب را با من همراه باشید….

مسلماً برای محافظت از اسرار و یا اشیا، باید آنها را در یک جای امن مخفی کرد. در منازل شخصی، فکر نکنم جایی بهتر از اتاق خود شما، برای مخفی کردن مناسب باشد، پس محافظت از اتاق خودتان در اولویت است. معمولاً برای اینکار در اتاقمان را قفل می کنیم، این مسئله تقریباً تابلو ترین روش ممکن برای پوشاندن اشیاء است، و در حقیقت با اینکار جار می زنیم، که چیزی برای مخفی کردن داریم. اما روشی بهتر….

ugolog

توجه: در این روش شما باید علاوه بر داشتن یک وبکم (webcam) به اینترنت نیز دسترسی داشته باشید.

خوب حال به شما سایتی را معرفی خواهیم کرد که وظیفه ی خطیری را بر عهده می گیرد. سایت Ugolog.com بصورت رایگان و بصورت آنلاین یک سیستم مونیتورینگ را بروی وبکم شما فعال می کنید، که در اینصورت هر شخصی که از جلوی وبکم شما عبور کند، یک عکس از آن می گیرد. حسن منحصر به فردی که این سایت دارد این است که شما با ثبت نام در این سایت، می توانید از راه دور نیز عکسهای که تا بحال وبکم گرفته است را مشاهده کنید. تصور کنید که برای ۲ روز به یک مسافرت می روید و آنگاه می بینید که چه اشخاصی به اتاق شما آمده اند و حتی با مطلع کردن آنها از گشتی که در اتاق شما زده اند، آنها را متعجب می کنید. جالب است نه……

ثبت نام در این سایت رایگان است و شما با داشتن یک اکانت رایگان می توانید روزانه ۵۰۰ تصویر لحظه ای و ۵ دقیقه ضبط از وبکم داشته باشید. که به گمانم این مقدار بسیار عالی و کافی باشد.

ورود به Ugolog.com

پ.ن: برای استفاده از این سایت باید در آن عضو شوید.
پ.ن۲: این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده از این روش نمی پذیرد.

معرفی نویسنده


وبلاگنویس، طراح وب سایت و علاقه مند به مباحث IT ...

یک نظر برای این مطلب

  1. ایدش فوق العادست. مرسی بابت معرفیش ;)

یک نظر بگذارید

شما می بایست وارد شوید برای ارسال یک نظر