رتبه بندی برترین Anti Spyware ها بنام سال ۲۰۰۸

سلام بر دوستان گل من، امروز هم میخوام که یکی از بهترینها رو به شما معرفی کنم . دفعه قبل آنتی ویروس ها رو رتبه بندی کردیم و این دفعه رتبه بندی بهترین ضد جاسوس ها . کار ضد جاسوس ها هم که خودتون بهتر از من می دونید پیدا کردن جاسوس ها موجود در کامپیوترتون و از بین بردن اونهاست. دیگه سرتون رو درد نمی یارم ، دیدن رتبه بندی رو به خودتون واگذار می کنم . امیدوارم که لذت ببرید.(نمایش رتبه بندی در قسمت ادامه متن)

برگرفته از سایت: www.toptenreviews.com

تفاوت spamو trojanو spyو virus چیست؟ و آنها چه هدفی دارند؟

جواب:

در حال حاضر واژه ویروس یک اصطلاح عام برای نرم افزارهای مخرب است. در یک تعریف کلاسیک، ویروس برنامه اى که هدف آن صدمه زدن به سیستم کامپیوتری بدون آگاهی و مجوز کاربر است. ویروس ممکن است خود را به برنامه اى دیگر یا به جدول بخش یا شیار راه اندازى بر روى دیسک سخت بچسباند. هنگامی که رویداد معینی رخ مى دهد، تاریخی فرا مى رسد، یا برنامه خاصی اجرا مى شود، ویروس برای عمل فعال مى گردد. تمام ویروسها مضر نیستند; بعضی از آنها فقط اذیت مى کنند.
Spam: Spam ایمیلی است که بطور اتوماتیک برای اشخاص مختلف فرستاده می شود و اغلب اوقات یک محصول ، سرویس و یا وب سایتی را تبلیغ می کند . Spam ها مانند نامه های تبلیغاتی هستند که توسط پست به شرکت ها یا منازل فرستاده می شوند. بعضی از Spam ها شامل مطالب فریبنده می باشند مانند این جمله : ” شما برنده خوش شانس ما هستید ، برای ارسال جایزه کافیست اطلاعات زیر را برای مار ارسال کنید ” . بعضی دیگر شامل تصاویر و عکسهای غیر اخلاقی می باشند .
Trojan: برنامه مخربی است که در برنامه هاى بازى، کمکی یا کاربردی تغییر ایجاد مى کند. اسب تر. آ وقتی به اجرا درآید ، سیستم کامپیوتر را على رغم عملکرد به ظاهر درست آن، منحرف مى سازد.
Spy هم یک نرم افزار جاسوس است که سعی میکند از اطلاعات شخصی روی سیستم شما به نحوی استفاده کند.

برگرفته از وبلاگ: http://www.learn.mihanblog.com

معرفی نویسنده


وبلاگنویس، طراح وب سایت و علاقه مند به مباحث IT ...

یک نظر بگذارید